free bootstrap theme

Maty piankowe Prince Lionheart - bezpieczna i radosna zabawa

Maty piankowe Prince Lionheart to sprawdzona przestrzeń do zabawy i odpoczynku dla dzieci oraz rodziców. Kolorowe i atrakcyjne wzory z motywem miasta, alfabetu, farmy lub kontastowe barwy zachęcają dziecko od pierwszych chwil życia do różnorakiej aktywności i poznawania świata. 
Duże wymiary po rozłożeniu powodują, że w pokoju dziecka nie potrzeba już dywanu - a po złożeniu łatwo matę schować do torby i zabrać z sobą w podróż.

Mobirise

Dwustronna mata piankowa alfabet/miasto

Mata jest wykonana z tworzywa EPE wysokiej jakości. Jest dwustronna - po jednej stronie są obrazki do nauki alfabetu, a z drugiej strony obrazek z ulicami i domkami. Mata może z powodzeniem zastąpić dywan i stanowić ciekawy element dekoracyjny dziecięcego pokoju.

Wymiar maty po rozłożeniu: 196 cm x 176 cm x 0,5 cm

Mobirise

Dwustronna mata piankowa farma/miasto

Jest dwustronna - po jednej stronie jest obrazek z farmą a z drugiej strony obrazek z ulicami i domkami. Mata może z powodzeniem zastąpić dywan i stanowić ciekawy element dekoracyjny dziecięcego pokoju. Mata jest wykonana z tworzywa EPE wysokiej jakości.

Wymiar maty po rozłożeniu: 196 cm x 176 cm x 0,5 cm

Mobirise

Dwustronna kontastowa mata piankowa

Jest dwustronna - po jednej stronie jest obrazek z farmą, a z drugiej strony obrazek z geometrycznymi kształtami. Mata może z powodzeniem zastąpić dywan i stanowić ciekawy element dekoracyjny dziecięcego pokoju.

Wymiary maty po rozłożeniu: 90 cm x 150 cm x 1 cm.

Mobirise

Mata chroniąca przed zabrudzeniami

Maty podłogowe catchALL - świetnie chronią podłogę przed zabrudzeniami jakie powstają w czasie zabawy lub nauki samodzielnego jedzenia przez dziecko. Maty wykonane są z laminowanej bawełny - łatwo można je czyścić. 

Wymiary mat:  okrągła - śrdnica około 120 cm; prostokątna 107 x 107 cm.

© Copyright zdjęcia: Prince Lionheart, opisy: https://bubukids.pl (Kotyras.com sp. z o.o.)
wsparcie marketingowe marki w Polsce zapewnia agencja: www.adgrape.pl