css templates
Mobirise

Podgrzewacz do chusteczek EVO Wipes Warmer

Nowa wersja podgrzewacza zawiera dodatkowy wkład nawilżający - dzięki czemu chusteczki będą przez jeszcze dłuższy czas zachowywać swoje właściwości. Dodatkowo podgrzewacz wyposażono w nowy pojemnik na wodę poprawiający jakść chusteczek od mycia.

Podgrzewaczdo chusteczek sprawia, że chusteczki zawsze pozostaną świeże, zawsze gotowe do użycia i w odpowiedniej temperaturze - dzięki temu dziecko nie czuje dyskomfortu w trakcie higieny intymnej, a także jest dokładniej wymyte w miejscach szczególnie narażonych na infekcje oraz odparzenia.  

Mobirise

Podgrzewacz do ręczników z delikatną lampką nocną

Podgrzewacz do ręczników jest idealny dla mam, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą (np. alergia dziecka) używać nawilżanych chusteczek do pielęgnacji skóry. Dzięki podgrzewaczowi ręczniki będą zawsze gotowe do użycia i w odpowiedniej temperaturze.

Podgrzewacz został specjalnie zaprojektowany do użycia z ręcznikami z włókna bambusowego.
Specjalny system Ever-Fresh utrzymuje ręczniki wilgotne i świeże. System idealnie sprawdza się również w połączeniu ze zwykłymi, bawełnianymi ręcznikami.

Mobirise

Ręczniki bambusowe do podgrzewacza, 8 sztuk 

Ręczniki wykonane są z delikatnego włókna bambusowego. Są antybakteryjne, nie barwione, nie wybielane.

Można je prać w pralce, na delikatnym programie. Po wysuszeniu umieścić ponownie w podgrzewaczu.

Ręczniki są przeznaczone do używania z podgrzewaczem do ręczników Prince Lionheart.

Ręczniki idealnie nadają się dla dzieci z alegriami.

W opakowaniu znajduje się 8 sztuk ręczników.

Mobirise

Wkłady do podgrzewacza TipTop Pillow

Wkłady do podgrzewacza TipTop Pillows amerykańskiej firmy Prince Lionheart Podgrzewacz to niezbędne wyposażenie każdego podgrzewacza do chusteczek EVO Wipes Warmer

Mobirise

Wkłady do podgrzewacza do chusteczek lub ręczników

Wymienne wkłady do podgrzewacza, do umieszczenia między źródłem ciepła a chusteczkami. Wkłady pomagają utrzymać odpowiednie nawilżenie i świeżość. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

Mobirise

Organizer na pieluszki i akcesoria


Modułowy, podwieszany pojemnik na pieluszki i inne potrzebne drobiazgi ułatwia organizację miejsca do przewijania dziecka. Pojemnik można postawić na komodzie, szafce albo zawiesić na stole do przewijania. Pojemnik jest modułowy i można go używać w różnych konfiguracjach, np. można użyć wszystkich modułów i zmieścić dużo pieluszek i akcesoriów lub używać poszczególnych modułów w kilku pomieszczeniach w domu.

Pojemnik jest lekki, trwały, łatwy do czyszczenia i przenoszenia. Uchwyty umożliwiają łatwy transport. Możliwość rozdzielenia na dwa oddzielne organizery.

© Copyright zdjęcia: Prince Lionheart, opisy: https://bubukids.pl (Kotyras.com sp. z o.o.)
wsparcie marketingowe marki w Polsce zapewnia agencja: www.adgrape.pl