online website builder

Akcesoria do domu - aby codzienne życie było łatwiejsze

Kuchnia, sypialnia, salon i inne pomieszczenia z chwilą pojawienia się dziecka zaczynają być wypełnione coraz to nowymi produktami. Prince Lionheart stara się, aby wszystkie produkty domowe były funkcjonalne i trwałe. Projektanci marki pamiętali także o tym, aby ich design dopasowywał się do charakteru różnych wnętrz. 

Mobirise

Siedzisko / krzesło do karmienia boosterPOD

Podstawka - podwyższenie dla dziecka sprawdzi się podczas posiłków, rysowania i innych czynnościach wymagających siedzenia przy stole.

Miękka, elastyczna konstrukcja siedziska i stabilna podstawa umożliwiają bezpieczne mocowanie na krześle. Siedzisko ma trzypunktowy pas bezpieczeństwa. Przenośne siedzisko świetnie sprawdzi się do użytku w domu oraz na świeżym powietrzu. Podstawka jest wodoodporna.

Wiek dziecka: 9 miesięcy +

Mobirise

Siedzisko / krzesełko do karmienia boosterSEAT

Podstawka boosterSEAT to podwyższenie dla dziecka, które sprawdzi się podczas posiłków, rysowania i innych czynnościach wymagających siedzenia przy stole.

Miękkie, nieślizgające się, przenośne siedzisko jest bezpieczne dla dziecka i chroni meble przed zadrapaniami. Siedzisko boosterSEAT wykonane z pianki o niskiej gęstości. Jest także wodoodporne i bardzo łatwe do czyszczenia.
Podstawka jest wodoodporna.

Wiek dziecka: 18 miesięcy +

Mobirise

Suszarka do butelek, ociekacz Deluxe dryingSTATION

Pojemna i estetycznie wykonana suszarka. Jej nowoczesny wygląd sprawia, że pasuje do każdej kuchni.

Suszarka ma 10 krótszych uchwytów oraz 8 dłuższych. Można w niej umieścić do 16 butelek, a także liczne mniejsze przedmioty, np.: smoczki, pokrywki, łyżeczki. Pod suszarką znajduje się tacka zbierająca wodę.

Większość produktów dla dzieci nie nadaje się do mycia w zmywarce, więc suszarka staje się niezbędna.

Mobirise

Suszarka do butelek, ociekacz Compact Drying Station

jemna i estetycznie wykonana suszarka. Jej nowoczesny wygląd sprawia, że pasuje do każdej kuchni. Można w niej umieścić do 12 butelek, a także mniejsze przedmioty, np.: smoczki, pokrywki, łyżeczki.
Suszarka może być powiększana lub zmniejszana - w zależności od potrzeb. Suszarkę można w prosty sposób złożyć i schować np. do szuflady.


Pod suszarką znajduje się tacka zbierająca wodę, dzięki której na blacie nie będzie nieestetycznych zacieków.

Mobirise


Tummy Sleep Original - kultowy miś usypiacz 

Zanim w Europie i Polsce zaczęły zdobywać uznanie i rynek różnego rodzaju szumiące zabawki mające na celu przyspieszyć uśpienie dziecka, to marka Prince Lionheart w USA od lat sprzedawała swoje misie. 
Misie Prince Lionheart mają kształ klasycznego pluszowego misia. W skład zestawu wchodzi, oprócz urządzenia grającego także opatentowany przez markę kocyk Silkie.

Kolor: kremowy

Wiek dziecka: 0+

MobirisePodest podstawka dla dzieci

Solidne i wytrzymałe stopnie, które ułatwiają dziecią sięgniecie do miejsc, które są zbyt wysoko - np.: do zlewu aby samodzielnie umyć ręce. Podstawki spód oraz górę mają pokryte specjalną atypoślizgową powłoką. Także uchywty są zabwezpieczone. Maksymalna waga użytkownika to 34 kg.

Kolory:
- szary, 
- niebieski
- różowy

Do użytku pod nadzorem dorosłego. 

MobiriseDwustopniowa podstawka dla dzieci

Dwustopniowy podest pomoże dziecku na samodzielne korzystanie z mojesc, które są zwykle niedostępne dla dziecka ze względu na ich wysokie położenie. Dzięki podestowi dziecko będzie mogło samo skorzystać, np. z toalety, zlewu czy swojej szafki. 

Stopnie i spód podstawi są pokryte powłoką antypoślizgową. 

Maksymalna waga użytownika to 34 kg.

Do użytku pod nadzorem dorosłego.

© Copyright zdjęcia: Prince Lionheart, opisy: https://bubukids.pl (Kotyras.com sp. z o.o.)
wsparcie marketingowe marki w Polsce zapewnia agencja: www.adgrape.pl