how to develop own website

Nocniki i nakładki toaletowe pomogą w odpieluchowaniu

Unikalne rozwiązania i materiały powodują, że wybrane modele nocników i nakładek śmiało można uznać za innowacyjne. Specjalnie zastosowane tworzywo zapobiega przykejaniu się nocnika lub nakładki do ciała dziecka. Dzięki temu, gdy dziecko wstaje minimalizuje się ryzyko, że wstając wyleje całą zawartość nocnika.

Mobirise

Nocnik z miękką nakładką pottyPOD SQUISH

Komfortowy nocnik dla Twojego dziecka, który sprawi, że nauka korzystania z toalety będzie przebiegała sprawnie i w przyjemny sposób. Nocnik ma nakładkę wykonaną z miękkiego i miłego w dotyku tworzywa, dzięki czemu siedzenie na nim jest wygodne, a nakładka zapobiega czerwonym odciskom na skórze dziecka (unikamy także efektu przyklejania się nocnika do skóry - ja to bywa w przypadku zwykłych, plastikowych nocników i w konsekwencji wylewania jego zawartości).

Nocnik wyposażony jest w zdejmowaną miskę, którą w łatwy sposób można opróżnić i umyć. Miska jest specjalnie wyprofilowana (z deflektorem przeciwko pryskaniu), co umożliwia higieniczne skorzystanie z nocnika również w przypadku chłopców.

Dostępne kolory: szary, niebieski, różowy

Mobirise

Nocnik z wyjmowanym wkładem PottyPOD Basix

PottyPOD Basix to praktyczny, wygodny i lekki nocnik idealnie nadający się do rozpoczęcia nauki samodzielnego dbania o higinenę osobistą dziecka. Nocnik łatwo jest utrzymać w czystości dzięki temu, że posiada on wyjmowany wkład.

Antypoślizgowa podstawa zapewnia stabilne ustawienie na powierzchni podłogi - nocnik nieślizga się. Kształt i rozmiar dopasowany zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Dla większej dbałości o komfort użytkowania, zarówno rodziców i dzieci nocnik ma wbudowaną osłonę przeciw pryskaniu (tzw.
deflektor). 

Kolory: szary, niebieski, różowy

Mobirise

Miękka nakładka toaletowa z uchwytami weePOD Toilet Trainer SQUISH

Niektóre dzieci chętniej korzystają z nakładki niż nocnika, ponieważ chcą naśladować dorosłych. Nakładka weePOD® jest doskonałym wyborem dla dziecka ze względu na komfort jej użytkowania, a także dla rodziców, którzy nie będą musieli opróżniać zawartości nocnika.

Górna część nakładki wykonana jest z miękkiego i miłego w dotyku tworzywa, dzięki czemu siedzenie na niej jest wygodne, a nakładka zapobiega czerwonym odciskom na skórze dziecka (unikamy także efektu przyklejania się nakładki do skóry - jak to bywa w przypadku zwykłych, plastikowych nakładek). Baza (spód) nakładki jest plastikowa.

Nakładka ma wbudowane praktyczne uchwyty po bokach, które stanowią podpórkę dla dziecka i pozwalają utrzymać równowagę w trakcie korzystania z toalety. Boczne podpórki także pomagają dziecku samodzielnie wsiadać i zsiadać z toalety.

Mobirise

Nakładka toaletowa z uchytami weePOD Toilet Trainer

Nakładka toaletowa weePOD® Toilet Trainer sprawi, że nauka korzystania z toalety stanie się łatwiejsza i będzie przebiegać przyjemniejszy sposób.

Spora część dzieci znacznie chętniej chce korzystać z nakładki niż nocnika. Wynika to z tego, że dzieci chcą naśladować dorosłych. Nakładka weePOD® Toilet Trainer to doskonały wybów - dla dziecka ze względu na komfort jej użytkowania, a także dla rodziców, którzy nie będą musieli opróżniać zawartości nocnika.

Cała nakładka wykonana jest z plastiku. Nakładka ma wbudowane uchwyty po bokach, które stanowią podpórkę dla dziecka i pozwalają utrzymać równowagę w trakcie korzystania z toalety. Boczne podpórki także pomagają dziecku samodzielnie wsiadać i zsiadać z toalety. Podpórki podnoszą także poziom higieny w trakcie i po skorzystaniu z toalety. 

© Copyright zdjęcia: Prince Lionheart, opisy: https://bubukids.pl (Kotyras.com sp. z o.o.)
wsparcie marketingowe marki w Polsce zapewnia agencja: www.adgrape.pl