css templates

Bezpieczna rodzina i bezpieczne auto

Akcesoria samochodowe Prince Lionheart mają dwie podstawowe funkcje. Z jednej strony służą zachowaniu porządku w aucie, co sprzyja bezpieczniejszej i wygodniejszej podróży. Druga grupa akcesoriów do auta ma za zadanie zabezpieczyć wnętrze samochodu przez najpopularniejszymi uszkodzeniami, jakie są efektem działania dzieci (zabrudzenia oparć foteli, przetarcia tapicerki, itd.)  

Mobirise

Mata ochronna na fotel samochodowy 

Praktyczna mata do ochrony tylej części siedzenia samochodowego przed zabrudzeniem. Po bokach mata ma dwa praktyczne zaczepy, na których można przymocować zabawki.

Mata jest zapinana wokół zagłówka, pasuje praktycznie do każdego modelu fotela samochodowego. Łatwa do utrzymania w czystości - wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.

Kolory: czany, brązowy

Mobirise

Organizer na fotel samochodowy

Przydaje się do przechowywania zabawek, książek, butelki z piciem oraz pozwala utrzymać porządek w rzeczach dziecka w czasie podróży. Po bokach organizer ma dwa praktyczne zaczepy, na których można przymocować zabawki. 

Organizer jest zapinany wokół zagłówka, pasuje praktycznie do każdego modelu fotela samochodowego. Łatwy do utrzymania w czystości.

Kolory: czarny, brązowy

Mobirise

Mata ochronna pod fotelik samochodowy

Dwuczęściowa mata ochronna pod fotelik samochodowy chroni siedzenie samochodu przed wgnieceniami i zadrapaniami.

Jakość, która stała się wyznacznikiem dla innych mat.

Kolory:
- czarna,
- beżowa,
- szara.

Mata jest kompatybilna z systemem Isofix.

Mobirise

Osłonki statyczne do samochodu, przeciwsłoneczne 2 szt.

Zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV na poziomie 98%. Ich kolor i struktura ograniczają dostęp światła słonecznego oraz odblaski od szyby, ale jednocześnie nie zasłaniają całkowicie widoku za szybą. 

Mobirise

Mata ochronna z organizerem pod fotelik samochodowy

Miękka i gęsta gąbka podzielona na duże kwadraty chroni całość siedzenia. Organizerułatwia przewożenie zabawek, drobiazgów przydatnych w podróży.

Mata jest kompatybilna z systemem Isofix.

Mobirise

Mata ochronna z organizerem pod fotelik samochodowy

Mata jest wykonana z mocnej pianki, a jej uniwersalny kształt pozwala na użycie jej we wszystkich rodzajach samochodu i pod różne rodzaje fotelików samochodowych

Mata jest kompatybilna z systemem Isofix.

Mobirise

Lusterko do obserwacji dziecka, czarne lub brązowe

Lusterko do obserwacji dziecka w trakcie jazdy. Podczas jazdy  rodzic ma możliwość sprawdzenia czy dziecko jest bezpieczne, czy zasnęło.

U dołu lusterka są zaczepy, na których można zawiesić ulubione zabawki dziecka.!

© Copyright zdjęcia: Prince Lionheart, opisy: https://bubukids.pl (Kotyras.com sp. z o.o.)
wsparcie marketingowe marki w Polsce zapewnia agencja: www.adgrape.pl